O NAS

O nas

Page Image

Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów (FMD) jest ogólnopolską organizacją pozarządową, gromadzącą młodych ludzi, studentów oraz absolwentów wielu polskich i zagranicznych uczelni wyższych, którzy mają sprecyzowane ambicje zawodowe i swoją przyszłość wiążą z pracą w środowisku międzynarodowym.


Większość z blisko 200 Członków FMD to osoby posiadające już doświadczenie w działalności krajowych i międzynarodowych organizacji pozarządowych, pracownicy polskiej administracji publicznej lub instytucji Unii Europejskiej. FMD istnieje od 2002 roku oraz realizuje swoje cele i zadania poprzez Przedstawicielstwa Regionalne FMD w Katowicach, Krakowie, Lublinie Toruniu, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i we Wrocławiu.

O NAS

Misja FMD

„Kreowanie i kształcenie przyszłych Liderów, którzy poprzez swoje działania zapewnią silną i stabilną pozycję Polski na arenie międzynarodowej".

FMD posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), jest członkiem Grupy Zagranica, Forum Społeczeństwa Obywatelskiego Unia Europejska – Rosja oraz NGO-Network (IVF). FMD uczestniczy także w pracach Forum Społeczeństwa Obywatelskiego Partnerstwa Wschodniego.

About

Wesprzyj nas na Patronite i bądź częścią naszej misji przekształcania świata. Twoje wsparcie umożliwi nam kontunuowanie naszych inspirujących projektów, inicjatyw i działań, które mają pozytywny wpływ na społeczności lokalne i globalne. 

o nas

Zarząd Forum Młodych Dyplomatów