Wydrukuj tę stronę
02 listopad 2020

Konferencja CE2020: Klimat dla Europy

 

Mamy przyjemność, że Forum Młodych Dyplomatów objęło patronatem XIV Ogólnopolską Konferencję Społeczności Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego organizowaną przez Centrum Debaty Publicznej pt. ”KLIMAT DLA EUROPY: Jak zmiany klimatyczne wpłyną na naszą przyszłość?”, która odbędzie się w formule online 09.11.2020 roku, o godzinie 17:00.

Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa znacząco zmieniła kształt całego świata. Jednak nieodłącznym tematem przez cały czas jest kwestia coraz liczniejszych susz i pożarów, powodzi oraz zmniejszających się zasobów wodnych. W trakcie konferencji zaproszeni eksperci zastanowią się jakie skutki wynikną dla Europy i świata z wciąż postępujących zmian klimatycznych i postarają się zarysować możliwe strategie działania najważniejszych organizacji międzynarodowych w obliczu napięć społecznych, politycznych i ekonomicznych.

 

W imieniu organizatorów serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tej konferencji online. Więcej informacji znajdą Państwo na wydarzeniu: http://bit.ly/XIV_KonferencjaCE

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)