Wydrukuj tę stronę
15 październik 2019

Akademia Młodych Dyplomatów rekrutuje - zgłoś się już teraz!

Spiesz się – na aplikację do Akademii Młodych Dyplomatów masz czas tylko do 1 października 2019 roku. Nie przegap tej unikatowej szansy!

Akademia Młodych Dyplomatów (AMD) jest innowacyjnym rocznym programem dyplomatycznym dla młodych światowych liderów, przygotowującym przyszłych dyplomatów, pracowników służby cywilnej i aktywistów społecznych do pracy w środowisku międzynarodowym. Program kończy się uzyskaniem dyplomu Executive Diploma in the Art of Diplomacy (EDAD).

Od 2004 roku program ukończyło ponad 3 000 uczestników z 60 krajów. Ponad 100 absolwentów znalazło zatrudnienie w ministerstwach spraw zagranicznych swoich krajów, podczas gdy inni pracują dla instytucji europejskich, administracji publicznej i międzynarodowych korporacji.

Wymagania:

  • spełnienie warunków opisanych w profilu studenta;
  • ukończone 23 lata;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej C1);
  • posiadanie dyplomu ukończenia uczelni wyższej na poziomie licencjata;
  • akceptacja Regulaminu AMD.

Wyselekcjonowana grupa 100 najbardziej obiecujących liderów weźmie udział w ponad 140 godzinach warsztatów, ćwiczeń, wykładów i wizyt studyjnych oraz będzie rozwijać kompetencje przywódcze w dedykowanych grupach rozwoju osobistego. Ponadto, uczestnicy XVI edycji będą mieli ekskluzywną możliwość udziału w sesjach plenarnych i dyskusjach eksperckich w ramach Warszawskiego Forum Bezpieczeństwa 2020. 

Na złożenie aplikacji masz czas do 15 czerwca lub do wyczerpania się puli miejsc. Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji możesz znaleźć pod adresem: 

https://diplomats.pl/admission/

Spiesz się – znani wykładowcy, trenerzy, eksperci i praktycy czekają na Ciebie!

Sprawdź strukturę programu i wyślij aplikację!

***

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Galeria