Wydrukuj tę stronę
24 maj 2019

Akademia Młodych Dyplomatów rekrutuje - zgłoś się już teraz!

 

Spiesz się – na aplikację do Akademii Młodych Dyplomatów masz czas tylko do 15 czerwca 2019 roku. Nie przegap tej unikatowej szansy!

 

Akademia Młodych Dyplomatów (AMD) jest innowacyjnym rocznym programem dyplomatycznym dla młodych światowych liderów, przygotowującym przyszłych dyplomatów, pracowników służby cywilnej i aktywistów społecznych do pracy w środowisku międzynarodowym. Program kończy się uzyskaniem dyplomu Executive Diploma in the Art of Diplomacy (EDAD).

Od 2004 roku program ukończyło ponad 3 000 uczestników z 60 krajów. Ponad 100 absolwentów znalazło zatrudnienie w ministerstwach spraw zagranicznych swoich krajów, podczas gdy inni pracują dla instytucji europejskich, administracji publicznej i międzynarodowych korporacji.

 

Wymagania:

  • spełnienie warunków opisanych w profilu studenta;
  • ukończone 23 lata;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej C1);
  • posiadanie dyplomu ukończenia uczelni wyższej na poziomie licencjata;
  • akceptacja Regulaminu AMD.

 

Wyselekcjonowana grupa 100 najbardziej obiecujących liderów weźmie udział w ponad 140 godzinach warsztatów, ćwiczeń, wykładów i wizyt studyjnych oraz będzie rozwijać kompetencje przywódcze w dedykowanych grupach rozwoju osobistego. Ponadto, uczestnicy XVI edycji będą mieli ekskluzywną możliwość udziału w sesjach plenarnych i dyskusjach eksperckich w ramach Warszawskiego Forum Bezpieczeństwa 2020. 

 

Na złożenie aplikacji masz czas do 15 czerwca lub do wyczerpania się puli miejsc. Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji możesz znaleźć pod adresem: 

https://diplomats.pl/admission/

 

Spiesz się – znani wykładowcy, trenerzy, eksperci i praktycy czekają na Ciebie!

 

Sprawdź strukturę programu i wyślij aplikację!

 

***

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Galeria