Wydrukuj tę stronę
04 październik 2018

Rekrutacja do FMD już otwarta!

Jesienna rekrutacja do Forum Młodych Dyplomatów już otwarta!

Dwa razy do roku otwieramy miesięczną rekrutację, w trakcie której wyłaniamy najzdolniejszych i najbardziej ambitnych młodych ludzi aspirujących do miana młodego dyplomaty.
Swoje przedstawicielstwa mamy w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i we Wrocławiu.

Studiujesz, właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z edukacją wyższą lub po prostu chcesz rozwijać swoje zainteresowania stosunkami międzynarodowymi?
Masz trochę wolnego czasu w tygodniu i szukasz możliwości aby dobrze go wykorzystać?
Pasjonujesz się dyplomacją europejską bądź stosunkami międzynarodowymi a protokół dyplomatyczny nie ma przed Tobą tajemnic?

Jeżeli chociaż raz w powyższych pytaniach padło "tak" - DOŁĄCZ DO NAS!

Formularz aplikacyjny znajdziesz poniżej:
http://diplomacy.pl/pl/rekrutacja-online

Dowiedz się więcej o Forum:

Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów (FMD) jest ogólnopolską organizacją pozarządową, gromadzącą młodych ludzi, studentów oraz absolwentów wielu polskich i zagranicznych uczelni wyższych, którzy mają sprecyzowane ambicje zawodowe i swoją przyszłość wiążą z pracą w środowisku międzynarodowym.

Większość z blisko 150 Członków FMD to osoby posiadające już doświadczenie w działalności krajowych i międzynarodowych organizacji pozarządowych, pracownicy polskiej administracji publicznej lub instytucji Unii Europejskiej. FMD istnieje od 2002 roku oraz realizuje swoje cele i zadania poprzez Przedstawicielstwa Regionalne FMD w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i we Wrocławiu.

Czekamy właśnie na Ciebie, bo najlepszy czas na działanie jest właśnie teraz!

#FMDrekrutuje

Oceń ten artykuł
(1 głos)