Wydrukuj tę stronę
09 sierpień 2018

FMD na POZIMUN - rekrutacja już otwarta

Koło Prawa Międzynarodowego i Dyplomacji “Inter Gentes” oraz Forum Młodych Dyplomatów PR Poznań zapraszają na piątą edycję międzynarodowej symulacji obrad ONZ – Poznań International Model United Nations 2018. Konferencja odbędzie się w dniach 18-21.10.2018 na Wydziale Prawa i Administracji oraz Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.


POZIMUN to międzynarodowa konferencja, w czasie której studenci z całego świata wcielają się w rolę delegatów państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych. Uczestnicy zostaną postawieni przed politycznymi wyzwaniami, które na co dzień zarezerwowane są tylko dla prawdziwych dyplomatów. W tegorocznej edycji reprezentanci będą mieli okazję symulować obrady wybranych organów ONZ: Rady Bezpieczeństwa, Programu Środowiskowego, Czwartego Komitetu Zgromadzenia Ogólnego ds. politycznych i dekolonizacji oraz Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości.
POZIMUN jest już piątą edycją organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM symulacji obrad ONZ w Poznaniu. W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób z niemalże wszystkich kontynentów. W tym roku POZIMUN liczy na podobne zainteresowanie.


Rejestracja kończy się 9 września!

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://pozimun2018.wixsite.com/home oraz na fanpage’u na portalu Facebook: https://www.facebook.com/pozimun/

Oceń ten artykuł
(0 głosów)