Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 349.
Wydrukuj tę stronę
14 marzec 2017

Młodzi Dyplomaci poszukiwani!

Dyplomacja już na studiach nie jest nam straszna, a sprawy międzynarodowe i samokształcenie to nasza pasja. Jedyne takie Stowarzyszanie w Polsce, które łączy wszystkich zainteresowanych przyszłą pracą w międzynarodowym środowisku rekrutuje nowych członków!

 

Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów (FMD) działa już od 15 lat. Jesteśmy aktywni w siedmiu największych ośrodkach akademickich w Polsce – w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i we Wrocławiu. Poprzez organizowanie różnych projektów małych i dużych, około 150 członków Stowarzyszenia realizuje swoje pomysły, uczy się nowych rzeczy, a nawet odkrywa swoje nowe talenty. Dla pełnej satysfakcji i rozwoju, Forumowicze mogą przynależeć do tematycznych grup regionalnych, w ramach których dyskutują o bieżących wydarzeniach o interesujących ich regionach świata. Nasze Stowarzyszenie jest apolityczne.

 

Rekrutacja do FMD odbywa się w dwóch etapach. W pierwszym etapie wszyscy zainteresowani członkostwem są zaproszeni do wypełnienia formularza rekrutacyjnego. Na jego podstawie Sekretarz Generalna decyduje, czy kandydatka lub kandydat zostanie zaproszony do drugiego etapu rekrutacyjnego, czyli rozmowy z Komisją Rekrutacyjną. Podczas rozmowy Komisja Rekrutacyjna weryfikuje przesłany formularz oraz pyta potencjalną członkinię lub członka FMD o wiedzę ogólną, szeroko pojęte stosunki międzynarodowe oraz motywację do przystąpienia do Stowarzyszenia. Po rozmowie udzielamy kandydatom odpowiedzi, niezależnie od wyniku rozmowy. Każda nowo przyjęta osoba w FMD ma przydzielanego „mentora”, który nie tylko zdradza tajniki organizacji, ale także podpowiada, jaką ścieżkę najlepiej wybrać do osiągnięcia pełnego sukcesu.

 

Co wciąż przyciąga do FMD? Chyba najbardziej fakt, że jesteśmy, działamy, chcemy razem się kształcić i budować swoje kompetencje, a jednocześnie tworzymy grupę dobrych znajomych – potwierdza Anna Dąbrowa, Sekretarz Generalna Stowarzyszenia FMD.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany członkostwem w Forum Młodych Dyplomatów zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego, dostępnego na stronie: http://diplomacy.pl/pl/dolacz/zostan-czlonkiem Śpiesz się - na Twoją aplikację czekamy do 31 marca 2017 roku. 

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)